Získám vám 
TUNY KLIENTŮ
Když ne, vrátím vám peníze (GARANCE+)
Na této stránce najdete reference, případové studie a mou filosofii práce. Moje vize je pomoct 1000+ malých podnikatelů k dosažení lepších výsledků se svým podnikáním online. 

Poslední klient: Xtreme Adventures, Facebook reklama

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

Zvyšuji prodej malým firmám, konzultantům a e-shopům

Kromě konzultantů pomáhám také malým firmám. Pomohl jsem například Toyota a Lexus centru s digitální analytikou a e-mail marketingem. Školil jsem světoznámý Hotel Imperiál v Karlových Varech. A ve spolupráci s mým parťákem Radkem jsme navrhli nový vizuál webu Oskidesign.  

Nejvíce ode mě získáte v oblasti tvorby prodejních trychtýřů, e-mail marketingu a Facebook/Instagram reklamy. A také prací s daty. 

„Případová studie: 329 prodejů za první dva měsíce spolupráce.“

JAK JSEM VYDĚLAL KLIENTCE 6,5 MILIONU, DALŠÍ POMOHL PRODAT 329 DIGITÁLNÍCH PRODUKTŮ A TŘETÍ ZÍSKAL 1890 LEADŮ ZA 4 TÝDNY. ZVLÁDNETE TO I VY?
Připravil jsem pro vás BEST-OF postupy a strategie, díky kterým prorazíte v roce 2022. Mrkněte na video-trénink, který je plný případových studií, strategií a ukázek z praxe. 

„Chtěla jsem milion. Mám šest a půl díky e-mailové automatizaci.“

Paní Petra mě oslovila, když odkoupila svůj e-shop Nakup si v Německu. E-shop jsme díky e-mail marketingové automatizaci vyškálovali z obratu 30 000 Kč na obrat více jak 6,5 M.

byznysmentor.cz
byznys mentor
O spolupráci jste napsali

Kafe, hovor nebo Zoom?

Kancelář:Sokolovská 107, Karlovy Vary. 
Online: Zoom, Google Hangouts. 
Tel.: 739 018 864.

G Analytic s.r.o. | IČ: 06959377 | DIČ: CZ06959377