#1 Vaše sleva je dnes stále aktivní. Nezmeškejte ji! 🤝

***POUZE ZDE O 50 % LEVNĚJI!***

ŠACH MAT: prodávejte 10x tolik produktů a služeb díky automatizaci, psychologii, AI a chytrosti.👇

Žádná vata ani obecné marketingové poučky. Jen praktické postupy, které posledním třem klientům vydělaly přes 15 000 000 Kč za pouhých 14 měsíců. (+ šablony zdarma)

Zvyšte prodeje jednoduše a promyšleným přístupem

 • Chcete: Aby vám někdo ukázal, co máte udělat jako první a jak, abyste získali frontu nových klientů? 
 • Nechcete: Další "nafouklou" příručku o 15 kapitolách a 5 bonusech zdarma o ničem.   
 • Získáte: Od zdesetinásobení efektivity, po tvorbu super-ziskových prodejních trychtýřů až k AI. Špičková příručka Milion Prodejů vám odhaluje komplexní a ukázkami nabitý postup, jak zvednete prodeje online. 

Vaše cena tady a teď 800 Kč 397 Kč 🤝

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

6 ošemetných výzev, které díky příručce zdoláte 🤝

Odhalte řešení na skutečné potřeby online podnikatelů. Následujte know-how, které vychází ze spolupráce s více jak 300 podnikateli. Včetně odpovědí na nejčastější pálivé body, které mi chodí do poptávek.   

 • Výzva 1 (přehlcení): jste zahlcení z desítek receptů na úspěch, které na vás chrlí internet? Udržte si čistou mysl a získejte prvotřídní výsledky. 
 • Výzva 2 (strategie): osvojte si tvorbu jediné funkční strategie na světě: znalosti ideálních zákazníků.
 • Výzva 3 (ideální zákazník): haprují vám prodeje?Tvořte produkty a služby tak, jak by si je vytvořili vaši ideální zákazníci sami. 
 • Výzva 4 (super-konverzní Funnel): postavte jednoduchý Funnel za 7 dnů, získejte klienty a teprve poté Funnel rozšiřujte. 
 • Výzva 5 (jednotková ekonomika): nevychází vám čísla (nedostatek peněz)? Zaměřte se na metriky, které znamenají peníze. Ne na lajky a komentáře. 
 • Výzva 6 (mindset a odvaha): zocelte vaše myšlení a vyzvedněte si dopis od Sama Altmana (otce ChatuGPT) pro maximalizaci sebedůvěry.

Získejte jen za 397 Kč to, co pomohlo 300+ podnikatelům👇

Týně Ivančové. (muzujist.cz). 329 prodaných digitálních produktů za 2 měsíce. Celkem 600 prodejů digitálních produktů za 5 měsíců. 

Případovku najdete v příručce

Petře Kheilové. Z 30 000 Kč na obrat 8,5M za 15 měsíců bez placené reklamy. Pomocí Funnelů a e-mail marketingu. (nakupsivnemecku.eu)

Případovku najdete v příručce

Mentorce Zuzce. Z nuly na 7 000 000 Kč automatizovaný prodejní Funnel během 14 měsíců. Včetně Lead Generation automatizaci.

Případovku najdete v příručce

Toyota, Lexus

Xtreme Adventures

Hotel Imperiál

Honza "HARDSELLER" Fodor

„Od vlastního e-shopu až k návrhu super-konverzních Funnelů“

První milion na kontě jsem měl před pěti lety, když jsem úspěšně prodal svůj první e-shop. Následně jsem se stal Team Leaderem v renomované digitální agentuře, kde jsem získal cenné zkušenosti z více než 1500 obchodních jednání. Měl jsem čest pracovat pro prémiové značky jako Lexus, Krušnohor, stejně jako pro stovky malých podnikatelů, koučů a konzultantů. Dnes se specializuji na tvorbu super-ziskových Funnelů, které generují výsledky. Moji poslední klienti díky mé strategii utržili více než 50 milionů Kč. A to je jen začátek.

Obsah: „Povolejte pod váš Prapor zástup zákazníků.“ 🏴

Zapomeňte na obecné teorie a informace, které najdete zdarma na Google, nebo vám je vyplivne ChatGTP. S příručkou Milion Prodejů půjdete po přesně stanovených drahách. Krok za krokem, klik za klikem. Zlepšete se v prodeji a online marketingu. K dispozici máte 6 kapitol, které vám odpoví na vše, co vás zajímá. 

Zkopírujte-upravte-prodávejte!

Neztrácejte měsíce času a desetitisíce za nefunkční kurzy a mentoring. Zjistěte, kterou strategii použít a kdy, vzhledem k vaší startovní pozici.

👉 Získejte frameworky nejúčinnějších Funnelů. 

👉 Implementujte do praxe. 

👉 Mějte jasný postup bez pocitu, že vám exploduje hlava.

Detailní Pohled: kapitoly a krok-za-krokem plán 📄

 • Krok 0: Nastavte mindset na vysoké obrátky. Odkryjte 5+1 chyb, které pohřbí 90 % byznysů.
 • Krok 1: Turbo režim. zrychlete vydělávání peněz, efektivitu a tvorbu Funnelů. 
 • Krok 2: Získejte si maximum pozornosti v ukřičeném světě. Odhalte zákulisní postupy. 
 • Krok 3: Naučte se tvořit miliónové nabídky a TOP prodejní stránky díky hluboké znalosti lidí.
 • Krok 4: Zvyšte prodeje díky pochopení jednotkové ekonomiky a nejdůležitějších metrik.
 • Krok 5: Zvolte ten správný a poté vytvořte super-konverzní Funnel krok za krokem. 

Nečekejte, dopřejte si náskok

Nakupujte bez rizika se 14 denní garancí vrácení peněz

Copyright © 2024 | 🐺 Honza HARDSELLER 🐺

Tato stránka není součástí společností Facebook™, Google, Snapchat, Twitter ani žádnou sociální mediální platformou. Všechny názvy produktů, loga a značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechny názvy společností, produktů a služeb použité na tomto webu slouží pouze pro identifikační účely. Facebook je ochranná známka společnosti FACEBOOK, Inc. YOUTUBE a GOOGLE jsou ochranné známky společnosti GOOGLE, LLC. SNAPCHAT je ochranná známka společnosti SNAP, Inc. TWITTER je ochranná známka společnosti TWITTER, Inc.