SEZNAMTE SE. AKTUÁLNĚ NEJLEPŠÍ SYSTÉM NA ZÍSKÁVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ Z INTERNETU, KTERÝ V ROCE 2022 VYGENEROVAL 11 000+ PRODEJŮ

Prodávejte, automatizujte, zapalte vášeň! 🔥

Prověřeno 300+ drobnými podnikateli, kouči, a konzultanty. Firmami jako Hotel Imperiál, pobočky Lexus, Krušnohor, TianDe, Xtremeadventures, Zoo v Plzni a desítkami dalších.  

  • Prodávejte: najděte další zákazníky v rekordním čase
  • Automatizujte: vydělávejte neomezeně peněz automatizací
  • Škálujte: zaměřte se na růst a vylepšete zákaznickou péči
Až o 47 % více zákazníků než s konkurencí
Pracujte se mnou s garancí vyššího zisku
Je to jednoduché. Pomohu vám vydělat víc peněz. Jako mým posledním klientům.

„Chtěla jsem milion, mám osm a půl.“

S paní Petrou Kheilovou jsem začal spolupracovat, když odkoupila e-shop Nakup si v Německu. Ten byl v dezolátním stavu a jeho obrat se pohyboval lehce nad 30 000 Kč měsíčně. Jen pomocí e-mailingu jsem pomohl e-shop rozjet na obrat přes 8 500 000 Kč během 13 měsíců. Bez placené reklamy. 

  • Síla personalizace: využili jsme pokročilé segmentace podle zájmů, prodávaných produktů a dalších proměnných. Každá kampaň tak byla vysoce osobní a úspěšná.  

„Stihneme to, než porodím?“

To byla první slova mé klientky Tiny (@muzujist). Pro Tinu jsem vytvořil mini Funnel. Sotva jsme začali... 

  • Prodej: 446 e-booků, 261 testů stravovvacích návyků, 14 High Ticket Programů, prodej osobních konzultací
  • Lead Generation: získali jsme 2 102 kontaktů do databáze během 1 měsíce s cenou za Lead 1,4 Kč
Nejlepší způsob, jak začít, je začít od konce

Stále se učím. Proto vás mohu naučit jen jednu věc: jak z vašeho online byznysu uděláte větší online byznys. Možná jste se v minulosti spálili. Vím, jaké to je. Když jsem před 7 lety rozjížděl e-shop ze sklepa, spálil jsem se stejně. Přišel jsem o 60 tisíc, které jsem investoval do marketingového specialisty. Jsem dražší, ale dobrý. Vy budete mít výsledky. 

konverzní trychtýře
Unikátní 3 krokový systém
Po více jak 7 letech v prodeji a marketingu jsem vytvořil vlastní systém, který funguje jako „Švýcary.“ Najdeme způsob, jak prodat váš produkt, nebo službu. Několikrát to zopakujeme. Následně celý proces automatizujeme a škálujeme.
S čím vám pomohu? 
Naučím vás a ukážu vám, jak vytvořit vysoce konverzní prodejní trychtýře. Do těchto trychtýřů následně navedeme maximum návštěvnosti ze sociálních sítí a placené reklamy. Budeme testovat a optimalizovat. Pomocí e-mail marketingu budeme dál škálovat.
300+ podnikatelů se nemůže mýlit, když mě doporučují veřejně
Přečtěte si, co napsali někteří z mých klientů o spolupráci.

Od místní květinářky až po...

Využijte mé bohaté zkušenosti. Nezáleží na tom, jestli jste malý kouč, majitelka květinářství či drobný podnikatel. Principy prodeje a marketingu se opírají o psychologii. Ne o současnou velikost vašeho podnikání. 

POZNEJTE SVÉHO SPOJENCE
Drahý majiteli online byznysu,

nejsem „obývákový“ kouč ani mentor hojnosti. Know-how, které s vámi chci sdílet, vychází ze zkušeností. Vaše bankovní konto i motivace to ocení. Jsem podnikatel jako vy. 

Prodeji a marketingu se věnuji přes 7 let. Založil jsem a prodal vlastní e-shop (DecorOnline), pracoval jsem jako TeamLeader v marketingové agentuře, založil vlastní agenturu. Napsal jsem knihu HARDSELLER. Pomohl jsem stovkám podnikatelů.

Nevařím z vody, ale pracuji s daty, kreativitou a psychologií. Pravidelně investuji vlastní peníze, proto si budu vaší důvěry vážit. Nezklamu vás. Naopak budete nadšení. 
Každý můj zákazník je vážený
Buďte další. 
Jan Fodor / G-Analytic s.r.o. / IČ: 06959377 | DIČ: CZ06959377
 GDPR / Cookies / Obchodní podmínky
Please select how many partner tickets you would like and please enter the name and email of each partner. We use this information to assign a ticket to that person. Partner tickets will not be assigned without this information!
ONE TIME OFFER! - Get additional partner tickets for a special one-time discount price of just $797 each.  This offer is only available for a limited time!  Bring your spouse, your partner, your friend, or your team members for a special limited time price.