Špičkový video trénink zdarma

„Prodávejte 10X tolik produktů a služeb díky internetu, chytrosti a automatizaci.“

Žádný hype. Jen taktické povídání bez "zázračných" strategií. + Výsledky průzkumu od 300 online podnikatelů, kde chybují nejčastěji v rámci online podnikání.

Honza "HARDSELLER" Fodor: autor knihy HARDSELLER, bývalý majitel e-shopu, bývalý Tem Leader ve velké marketingové agentuře. 

Prověřeno 300+ drobnými podnikateli, kouči, a konzultanty. Ale i firmami jako Hotel Imperiál, Lexus, Krušnohor, TianDe, Xtremeadventures, Zoo v Plzni a desítkami dalších.  

  • Prodávejte pomocí péče:. „Jak jsem rozjel e-shop z obratu 30k na obrat 8,5M za 15 měsíců. Bez placené reklamy.“
  • Prodávejte jednoduše: „Jak jsme s Týnou prodali 600+ digitálních produktů během 5 měsíců. A co děláte špatně, pokud se vám nedaří.“
  • High Ticket na Automat: „Video Funnel pro klientku, který udělal více jak 7 000 000 Kč v prodejích. S investicí jen 37 000 Kč za 3 měsíce.“

Na více jak 104 slajdech vás zcela otevřeně provedu strategiemi, které jsem použil pro.👇

Týna Ivančová. (@muzujist). 329 prodejů za 2 měsíce. 

Petra Kheilová. Z 30k na 8,5M za 15 měsíců bez placené reklamy. (Nakup si v Německu).

Mentorka Zuzka. Z nuly na 245 tisíc a z 245 tisíc na 7 600 000 Kč prodejní Funnel. 

Honza "HARDSELLER" | Copyright © 2023 
V případě dotazů mě kontaktujte na:

honza@byznysmentor.cz

Tato stránka není součástí společností Facebook™, Google, Snapchat, Twitter ani žádnou sociální mediální platformou.
Všechny názvy produktů, loga a značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechny názvy společností, produktů a služeb použité na tomto webu slouží pouze pro identifikační účely. Facebook je ochranná známka společnosti FACEBOOK, Inc. YOUTUBE a GOOGLE jsou ochranné známky společnosti GOOGLE, LLC. SNAPCHAT je ochranná známka společnosti SNAP, Inc. TWITTER je ochranná známka společnosti TWITTER, Inc.

Všechny výše uvedené výsledky nejsou typické a o vašem úspěchu a neúspěchu rozhoduje více faktorů, z nichž některé nemohu ovlivnit. Například politické. Kterékoli z mých strategií a případových studií jsou pouze odhady toho, co je možné. Možné výsledky jsou založeny na mnoha faktorech, včetně tvrdé práce, úsilí a mnoha let vytrvalosti. Nemám způsob, jak zjistit, jak dobře se vám povede, protože neznám vás, vaše pozadí, váš obchodní model, vaši pracovní morálku atd. Proto nezaručuji ani nenaznačuji, že dosáhnete lepších výsledků nebo vyděláte více peněz, zvláště pokud tyto techniky a informace nejsou nikdy implementovány. Pokud se spoléháte jen na mé údaje; musíte přijmout riziko, že se vám nemusí dařit tak dobře, protože mám za sebou mnoho let testování.